TSZT18 - Volkswagen Polo uit 1998
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken TSZT18 . Ook bekend wel bekend als TS-ZT-18. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 1998 en heeft een apk tot 03-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
1998
03-12-2026
€ Onbekend
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken TSZT18 werd voor het eerst toegelaten op 17-07-1998 en is momenteel 27 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in groen . Met een 885 kg leeggewicht en een maximale massa van 1400 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 03-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 2 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 240 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | TSZT18, TS-ZT-18 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 1998 |
| Vorm | Hatchback |
APK historie voor TS-ZT-18
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 03-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 03-12-2025 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Achteruitrijlicht werkt niet (goed) |
| 16-11-2023 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaat ondeugdelijk bevestigd Bandenspanning niet op juiste waarde Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor TSZT18
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens TSZT18
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 985 kg |
| Massa ledig | 885 kg |
| Toegestaande max. massa | 1400 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,9 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3525 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 151 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*1996/69 |
| Emissiecode | 2 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van TS-ZT-18
De huidige eigenaar van TSZT18 heeft deze Volkswagen sinds 09-07-2004 in bezit en heeft hem dus 21 jaar geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 17-07-1998 en is dus 27 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 17-07-1998 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is TSZT18 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 09-07-2004 | Op deze datum is TSZT18 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-07-1998 | Op deze datum is TSZT18 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-07-1998 | Op deze datum is TSZT18 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van TSZT18
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van TSZT18 sinds 1998
Nieuw koste deze Polo € inclusief 2096 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 2096 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat TSZT18 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor TSZT18
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over TS-ZT-18
Veel gestelde vragen over TS-ZT-18
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken TSZT18 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.