TS727G - Opel Corsa-e uit 2018
Je bekijkt nu een Opel Corsa-e met kenteken TS727G . Ook bekend wel bekend als TS-727-G. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Corsa-e deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 10-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Corsa-e
2018
10-10-2026
€ 18446
hatchback
Samenvatting
Deze Opel Corsa-e personenauto met kenteken TS727G werd voor het eerst toegelaten op 10-10-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1398 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1063 kg leeggewicht en een maximale massa van 1630 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Corsa-e wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 251 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie TS727G
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Corsa-e.
| Kilometerstand | 92700 km |
| Vraagprijs | € 9450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor TS-727-G
Van deze Opel Corsa-e is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 18-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor TS727G
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Corsa-e. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens TS727G
Deze Opel Corsa-e is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1398 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 89.76 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Corsa-e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1163 kg |
| Massa ledig | 1063 kg |
| Toegestaande max. massa | 1630 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Cilinderinhoud | 1398 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 114 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van TS-727-G
De huidige eigenaar van TS727G heeft deze Opel sinds 14-04-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Corsa-e is voor het eerst op kenteken gezet op 10-10-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 10-10-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is TS727G een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 14-04-2025 | Op deze datum is TS727G voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 10-10-2018 | Op deze datum is TS727G voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 10-10-2018 | Op deze datum is TS727G voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van TS727G
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Corsa-e niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van TS727G sinds 2018
Nieuw koste deze Corsa-e € 18446 inclusief 4301 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 18446 |
| Bruto BPM | € 4301 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat TS727G nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor TS727G
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Corsa-e. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over TS-727-G
Veel gestelde vragen over TS-727-G
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corsa-e:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken TS727G maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.