TLVG54 - Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9 uit 1991
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9 met kenteken TLVG54 . Ook bekend wel bekend als TL-VG-54. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf cabr. 72 kw u9 deze. Dit voertuig is gebouwd in 1991 en heeft een apk tot 30-04-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9
1991
30-04-2028
€ Onbekend
cabriolet
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9 personenauto met kenteken TLVG54 werd voor het eerst toegelaten op 29-04-1991 en is momenteel 35 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1781 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1006 kg leeggewicht en een maximale massa van 1375 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-04-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 0 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 240 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | TLVG54, TL-VG-54 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf cabr. 72 kw u9 |
| Bouwjaar | 1991 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie TLVG54
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9.
APK historie voor TL-VG-54
Van deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-04-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor TLVG54
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens TLVG54
Deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1781 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 97.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1106 kg |
| Massa ledig | 1006 kg |
| Toegestaande max. massa | 1375 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Cilinderinhoud | 1781 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 89 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4050 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 0 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van TL-VG-54
De huidige eigenaar van TLVG54 heeft deze Volkswagen sinds 30-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Golf cabr. 72 kw u9 is voor het eerst op kenteken gezet op 29-04-1991 en is dus 35 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 27-05-1998 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is TLVG54 een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-11-2025 | Op deze datum is TLVG54 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-05-1998 | Op deze datum is TLVG54 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-04-1991 | Op deze datum is TLVG54 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van TLVG54
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf cabr. 72 kw u9 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van TLVG54 sinds 1991
Nieuw koste deze Golf cabr. 72 kw u9 € inclusief 3976 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 3976 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat TLVG54 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor TLVG54
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf cabr. 72 kw u9. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over TL-VG-54
Veel gestelde vragen over TL-VG-54
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf cabr. 72 kw u9:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken TLVG54 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.