TK790K - Skoda Fabia uit 2018
Je bekijkt nu een Skoda Fabia met kenteken TK790K . Ook bekend wel bekend als TK-790-K. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Fabia deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 26-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Skoda Fabia
2018
26-09-2026
€ 17848
hatchback
Samenvatting
Deze Skoda Fabia personenauto met kenteken TK790K werd voor het eerst toegelaten op 29-08-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1010 kg leeggewicht en een maximale massa van 1565 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Skoda Fabia wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 246 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie TK790K
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Skoda Fabia.
| Kilometerstand | 102050 km |
| Vraagprijs | € 10945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor TK-790-K
Van deze Skoda Fabia is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 26-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor TK790K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Skoda Fabia. Ben je van plan om deze Skoda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens TK790K
Deze Skoda Fabia is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Skoda Fabia een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1110 kg |
| Massa ledig | 1010 kg |
| Toegestaande max. massa | 1565 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,2 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,9 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 101 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van TK-790-K
De huidige eigenaar van TK790K heeft deze Skoda sinds 11-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Fabia is voor het eerst op kenteken gezet op 29-08-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Skoda sinds 29-08-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is TK790K een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-10-2025 | Op deze datum is TK790K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-08-2018 | Op deze datum is TK790K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-08-2018 | Op deze datum is TK790K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Skoda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van TK790K
De huidige eigenaar van deze Skoda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Fabia niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van TK790K sinds 2018
Nieuw koste deze Fabia € 17848 inclusief 2494 euro BPM. Gemiddeld verliest een Skoda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 17848 |
| Bruto BPM | € 2494 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat TK790K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Skoda voertuigen:
Reviews voor TK790K
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Skoda Fabia. Heb jij ervaring met deze Skoda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over TK-790-K
Veel gestelde vragen over TK-790-K
Deze Skoda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fabia:
Blader door alle tweedehands Skoda auto's
Ontdek andere Skoda voertuigen
Kenteken TK790K maakt deel uit van de Skoda familie.
Škoda is een Tsjechisch automerk dat zijn oorsprong terugvoert naar 1895. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van fietsen en breidde het al snel uit naar motorfietsen en vervolgens voertuigen. Dit rijke erfgoed heeft bijgedragen aan de ontwikkeling van Škoda als een betrouwbare en innovatieve speler in de auto-industrie.