T991FG - Audi Q4 40 e-tron uit 2023
Je bekijkt nu een Audi Q4 40 e-tron met kenteken T991FG . Ook bekend wel bekend als T-991-FG. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Q4 40 e-tron deze. Dit voertuig is gebouwd in 2023 en heeft een apk tot 12-05-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Q4 40 e-tron
2023
12-05-2028
€ 63269
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi Q4 40 e-tron personenauto met kenteken T991FG werd voor het eerst toegelaten op 13-06-2023 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 2025 kg leeggewicht en een maximale massa van 2640 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-05-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Q4 40 e-tron wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 277 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | T991FG, T-991-FG |
| Merk | Audi |
| Model | Q4 40 e-tron |
| Bouwjaar | 2023 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie T991FG
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Q4 40 e-tron.
| Kilometerstand | 38477 km |
| Vraagprijs | € 37895 |
| Te koop sinds |
APK historie voor T-991-FG
Van deze Audi Q4 40 e-tron is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-05-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T991FG
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Q4 40 e-tron. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T991FG
Deze Audi Q4 40 e-tron is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Q4 40 e-tron een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2125 kg |
| Massa ledig | 2025 kg |
| Toegestaande max. massa | 2640 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-991-FG
De huidige eigenaar van T991FG heeft deze Audi sinds 11-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Q4 40 e-tron is voor het eerst op kenteken gezet op 13-06-2023 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 13-06-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is T991FG een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-08-2025 | Op deze datum is T991FG voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 13-06-2023 | Op deze datum is T991FG voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 13-06-2023 | Op deze datum is T991FG voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T991FG
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Q4 40 e-tron niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van T991FG sinds 2023
Nieuw koste deze Q4 40 e-tron € 63269 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 63269 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat T991FG nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor T991FG
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Q4 40 e-tron. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over T-991-FG
Veel gestelde vragen over T-991-FG
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Q4 40 e-tron:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken T991FG maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.