T655PP - Audi A3 40 e-tron uit 2020
Je bekijkt nu een Audi A3 40 e-tron met kenteken T655PP . Ook bekend wel bekend als T-655-PP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A3 40 e-tron deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 03-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A3 40 e-tron
2020
03-06-2026
€ 49110
hatchback
Samenvatting
Deze Audi A3 40 e-tron personenauto met kenteken T655PP werd voor het eerst toegelaten op 02-06-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1530 kg leeggewicht en een maximale massa van 2055 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 03-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A3 40 e-tron wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AM emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 262 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | T655PP, T-655-PP |
| Merk | Audi |
| Model | A3 40 e-tron |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie T655PP
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A3 40 e-tron.
| Kilometerstand | 73800 km |
| Vraagprijs | € 25950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor T-655-PP
Van deze Audi A3 40 e-tron is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 03-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T655PP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A3 40 e-tron. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T655PP
Deze Audi A3 40 e-tron is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 149.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A3 40 e-tron een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1630 kg |
| Massa ledig | 1530 kg |
| Toegestaande max. massa | 2055 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AM |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-655-PP
De huidige eigenaar van T655PP heeft deze Audi sinds 23-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De A3 40 e-tron is voor het eerst op kenteken gezet op 02-06-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 28-07-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is T655PP een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 23-06-2025 | Op deze datum is T655PP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-07-2023 | Op deze datum is T655PP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 02-06-2020 | Op deze datum is T655PP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T655PP
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A3 40 e-tron niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van T655PP sinds 2020
Nieuw koste deze A3 40 e-tron € 49110 inclusief 2143 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 49110 |
| Bruto BPM | € 2143 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat T655PP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor T655PP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A3 40 e-tron. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over T-655-PP
Veel gestelde vragen over T-655-PP
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A3 40 e-tron:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken T655PP maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.