T655KJ - Volkswagen T-roc uit 2018
Je bekijkt nu een Volkswagen T-roc met kenteken T655KJ . Ook bekend wel bekend als T-655-KJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze T-roc deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 30-06-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen T-roc
2018
30-06-2027
€ 40975
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen T-roc personenauto met kenteken T655KJ werd voor het eerst toegelaten op 07-09-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1395 kg leeggewicht en een maximale massa van 1990 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-06-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen T-roc wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 ZD emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 259 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | T655KJ, T-655-KJ |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-roc |
| Bouwjaar | 2018 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie T655KJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen T-roc.
| Kilometerstand | 106227 km |
| Vraagprijs | € 23995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor T-655-KJ
Van deze Volkswagen T-roc is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T655KJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen T-roc. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T655KJ
Deze Volkswagen T-roc is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 190.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen T-roc een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1495 kg |
| Massa ledig | 1395 kg |
| Toegestaande max. massa | 1990 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 140 kW / 190 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 155 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1221ZD |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-655-KJ
De huidige eigenaar van T655KJ heeft deze Volkswagen sinds 29-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De T-roc is voor het eerst op kenteken gezet op 07-09-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 30-06-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is T655KJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-07-2025 | Op deze datum is T655KJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-06-2023 | Op deze datum is T655KJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 07-09-2018 | Op deze datum is T655KJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T655KJ
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de T-roc niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van T655KJ sinds 2018
Nieuw koste deze T-roc € 40975 inclusief 1131 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40975 |
| Bruto BPM | € 1131 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat T655KJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor T655KJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen T-roc. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over T-655-KJ
Veel gestelde vragen over T-655-KJ
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de T-roc:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken T655KJ maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.