T536DB - Mini Cooper s uit 2020
Je bekijkt nu een Mini Cooper s met kenteken T536DB . Ook bekend wel bekend als T-536-DB. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cooper s deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 26-03-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mini Cooper s
2020
26-03-2028
€ 44778
hatchback
Samenvatting
Deze Mini Cooper s personenauto met kenteken T536DB werd voor het eerst toegelaten op 30-12-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1190 kg leeggewicht en een maximale massa van 1635 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-03-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mini Cooper s wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 250 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
APK historie voor T-536-DB
Van deze Mini Cooper s is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-03-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T536DB
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini Cooper s. Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T536DB
Deze Mini Cooper s is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 191.76 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini Cooper s een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1290 kg |
| Massa ledig | 1190 kg |
| Toegestaande max. massa | 1635 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 141 kW / 192 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 91 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 122 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-536-DB
De huidige eigenaar van T536DB heeft deze Mini sinds 01-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Cooper s is voor het eerst op kenteken gezet op 30-12-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 23-12-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is T536DB een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-04-2026 | Op deze datum is T536DB voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-12-2023 | Op deze datum is T536DB voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-12-2020 | Op deze datum is T536DB voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T536DB
De huidige eigenaar van deze Mini is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cooper s niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van T536DB sinds 2020
Nieuw koste deze Cooper s € 44778 inclusief 3429 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 44778 |
| Bruto BPM | € 3429 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat T536DB nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Reviews voor T536DB
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mini Cooper s. Heb jij ervaring met deze Mini ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over T-536-DB
Veel gestelde vragen over T-536-DB
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cooper s:
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken T536DB maakt deel uit van de Mini familie.
Mini, een merk dat symbool staat voor Britse design en rijplezier, heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de jaren '60. Oorspronkelijk geïntroduceerd als een compacte auto die betaalbare mobiliteit bood in het naoorlogse Engeland, heeft het merk zich ontwikkeld tot een icoon in de autowereld. De eerste Mini, ontworpen door Sir Alec Issigonis, reageerde perfect op de behoeften van stadsbewoners, met zijn kleinere afmetingen en efficiënte brandstofverbruik.