T444GN - Mercedes-Benz E 350 cdi uit 2013
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz E 350 cdi met kenteken T444GN . Ook bekend wel bekend als T-444-GN. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze E 350 cdi deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 26-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz E 350 cdi
2013
26-02-2027
€ 75195
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz E 350 cdi personenauto met kenteken T444GN werd voor het eerst toegelaten op 01-03-2013 en is momenteel 13 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2987 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1855 kg leeggewicht en een maximale massa van 2595 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz E 350 cdi wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 287 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | T444GN, T-444-GN |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | E 350 cdi |
| Bouwjaar | 2013 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie T444GN
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz E 350 cdi.
| Kilometerstand | 247577 km |
| Vraagprijs | € 13450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor T-444-GN
Van deze Mercedes-Benz E 350 cdi is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 26-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T444GN
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz E 350 cdi. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T444GN
Deze Mercedes-Benz E 350 cdi is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2987 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 265.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz E 350 cdi een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1955 kg |
| Massa ledig | 1855 kg |
| Toegestaande max. massa | 2595 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 195 kW / 265 pk |
| Cilinderinhoud | 2987 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 7,6 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,7 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 71 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2850 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 169 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*566/2011F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-444-GN
De huidige eigenaar van T444GN heeft deze Mercedes-Benz sinds 13-09-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De E 350 cdi is voor het eerst op kenteken gezet op 01-03-2013 en is dus 13 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 07-06-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is T444GN een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 13-09-2025 | Op deze datum is T444GN voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 07-06-2023 | Op deze datum is T444GN voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-03-2013 | Op deze datum is T444GN voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T444GN
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de E 350 cdi niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van T444GN sinds 2013
Nieuw koste deze E 350 cdi € 75195 inclusief 16542 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 75195 |
| Bruto BPM | € 16542 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat T444GN nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor T444GN
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz E 350 cdi. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over T-444-GN
Veel gestelde vragen over T-444-GN
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de E 350 cdi:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken T444GN maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.