T131PD - Alpina Bmw b3 biturbo uit 2013
Je bekijkt nu een Alpina Bmw b3 biturbo met kenteken T131PD . Ook bekend wel bekend als T-131-PD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Bmw b3 biturbo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2013 en heeft een apk tot 28-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Alpina Bmw b3 biturbo
2013
28-07-2026
€ 99699
sedan
Samenvatting
Deze Alpina Bmw b3 biturbo personenauto met kenteken T131PD werd voor het eerst toegelaten op 12-07-2013 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2979 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1585 kg leeggewicht en een maximale massa van 2160 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Alpina Bmw b3 biturbo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 281 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | T131PD, T-131-PD |
| Merk | Alpina |
| Model | Bmw b3 biturbo |
| Bouwjaar | 2013 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie T131PD
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Alpina Bmw b3 biturbo.
| Kilometerstand | 131685 km |
| Vraagprijs | € 39950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor T-131-PD
Van deze Alpina Bmw b3 biturbo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 28-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T131PD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Alpina Bmw b3 biturbo. Ben je van plan om deze Alpina te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T131PD
Deze Alpina Bmw b3 biturbo is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2979 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 409.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Alpina Bmw b3 biturbo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1685 kg |
| Massa ledig | 1585 kg |
| Toegestaande max. massa | 2160 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 301 kW / 409 pk |
| Cilinderinhoud | 2979 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 93 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 177 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-131-PD
De huidige eigenaar van T131PD heeft deze Alpina sinds 28-07-2023 in bezit en heeft hem dus 2 jaar geleden gekocht. De Bmw b3 biturbo is voor het eerst op kenteken gezet op 12-07-2013 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Alpina sinds 28-07-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is T131PD een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-07-2023 | Op deze datum is T131PD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-07-2023 | Op deze datum is T131PD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-07-2013 | Op deze datum is T131PD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Alpina fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T131PD
De huidige eigenaar van deze Alpina is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Bmw b3 biturbo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van T131PD sinds 2013
Nieuw koste deze Bmw b3 biturbo € 99699 inclusief 2293 euro BPM. Gemiddeld verliest een Alpina zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 99699 |
| Bruto BPM | € 2293 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat T131PD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Alpina voertuigen:
Reviews voor T131PD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Alpina Bmw b3 biturbo. Heb jij ervaring met deze Alpina ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over T-131-PD
Veel gestelde vragen over T-131-PD
Deze Alpina is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Bmw b3 biturbo:
Blader door alle tweedehands Alpina auto's
Ontdek andere Alpina voertuigen
Kenteken T131PD maakt deel uit van de Alpina familie.