T118LN - BMW I4 edrive40 uit 2023
Je bekijkt nu een BMW I4 edrive40 met kenteken T118LN . Ook bekend wel bekend als T-118-LN. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze I4 edrive40 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2023 en heeft een apk tot 17-07-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW I4 edrive40
2023
17-07-2027
€ 66528
sedan
Samenvatting
Deze BMW I4 edrive40 personenauto met kenteken T118LN werd voor het eerst toegelaten op 17-07-2023 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2025 kg leeggewicht en een maximale massa van 2605 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 17-07-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW I4 edrive40 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 286 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | T118LN, T-118-LN |
| Merk | BMW |
| Model | I4 edrive40 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie T118LN
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW I4 edrive40.
| Kilometerstand | 31977 km |
| Vraagprijs | € 41950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor T-118-LN
Van deze BMW I4 edrive40 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor T118LN
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW I4 edrive40. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens T118LN
Deze BMW I4 edrive40 is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW I4 edrive40 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2125 kg |
| Massa ledig | 2025 kg |
| Toegestaande max. massa | 2605 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van T-118-LN
De huidige eigenaar van T118LN heeft deze BMW sinds 29-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De I4 edrive40 is voor het eerst op kenteken gezet op 17-07-2023 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 17-07-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is T118LN een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-08-2025 | Op deze datum is T118LN voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-07-2023 | Op deze datum is T118LN voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 17-07-2023 | Op deze datum is T118LN voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van T118LN
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de I4 edrive40 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van T118LN sinds 2023
Nieuw koste deze I4 edrive40 € 66528 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 66528 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat T118LN nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor T118LN
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW I4 edrive40. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over T-118-LN
Veel gestelde vragen over T-118-LN
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de I4 edrive40:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken T118LN maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, oftewel Bayerische Motoren Werke, is een iconisch Duits automerk dat zijn oorsprong vindt in 1916. Oorspronkelijk gestart als fabrikant van vliegtuigmotoren, heeft BMW zich door de jaren heen ontwikkeld tot een toonaangevende speler in de automotive sector. Het merk staat wereldwijd bekend om zijn technische innovaties, sportieve rijervaring en luxe voertuigen.