SZ447R - Opel Mokka x uit 2018
Je bekijkt nu een Opel Mokka x met kenteken SZ447R . Ook bekend wel bekend als SZ-447-R. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Mokka x deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 15-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Mokka x
2018
15-07-2026
€ 28771
MPV
Samenvatting
Deze Opel Mokka x personenauto met kenteken SZ447R werd voor het eerst toegelaten op 28-06-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1364 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1294 kg leeggewicht en een maximale massa van 1828 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 15-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Mokka x wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 256 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie SZ447R
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Mokka x.
| Kilometerstand | 43490 km |
| Vraagprijs | € 16425 |
| Te koop sinds |
APK historie voor SZ-447-R
Van deze Opel Mokka x is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 15-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor SZ447R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Mokka x. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens SZ447R
Deze Opel Mokka x is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1364 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 140.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Mokka x een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1394 kg |
| Massa ledig | 1294 kg |
| Toegestaande max. massa | 1828 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Cilinderinhoud | 1364 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,5 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,0 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van SZ-447-R
De huidige eigenaar van SZ447R heeft deze Opel sinds 18-07-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Mokka x is voor het eerst op kenteken gezet op 28-06-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 28-06-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is SZ447R een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-07-2025 | Op deze datum is SZ447R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-06-2018 | Op deze datum is SZ447R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-06-2018 | Op deze datum is SZ447R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van SZ447R
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Mokka x niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van SZ447R sinds 2018
Nieuw koste deze Mokka x € 28771 inclusief 7637 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 28771 |
| Bruto BPM | € 7637 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat SZ447R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor SZ447R
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Mokka x. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over SZ-447-R
Veel gestelde vragen over SZ-447-R
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mokka x:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken SZ447R maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.