STPR70 - Volkswagen Polo uit 1998
Je bekijkt nu een Volkswagen Polo met kenteken STPR70 . Ook bekend wel bekend als ST-PR-70. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Polo deze. Dit voertuig is gebouwd in 1998 en heeft een apk tot 29-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Polo
1998
29-10-2026
€ Onbekend
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Polo personenauto met kenteken STPR70 werd voor het eerst toegelaten op 16-01-1998 en is momenteel 28 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 1005 kg leeggewicht en een maximale massa van 1490 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Polo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 2 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 244 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | STPR70, ST-PR-70 |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Polo |
| Bouwjaar | 1998 |
| Vorm | Stationwagen |
APK historie voor ST-PR-70
Van deze Volkswagen Polo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 28-10-2025 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar Bandenspanning niet op juiste waarde Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Dimlicht onjuist afgesteld Stadslicht werkt niet (goed) Remleiding door corrosie aangetast |
| 23-10-2024 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar Bandenspanning niet op juiste waarde Gordel beschadigd Dimlicht onjuist afgesteld Remleiding door corrosie aangetast |
| 27-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Remlichten (alle) werken niet |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor STPR70
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Polo. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens STPR70
Deze Volkswagen Polo is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Polo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1105 kg |
| Massa ledig | 1005 kg |
| Toegestaande max. massa | 1490 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3525 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 70/220*1994/12 |
| Emissiecode | 2 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van ST-PR-70
De huidige eigenaar van STPR70 heeft deze Volkswagen sinds 18-01-2019 in bezit en heeft hem dus 7 jaar geleden gekocht. De Polo is voor het eerst op kenteken gezet op 16-01-1998 en is dus 28 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 16-01-1998 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is STPR70 een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-01-2019 | Op deze datum is STPR70 voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 16-01-1998 | Op deze datum is STPR70 voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 16-01-1998 | Op deze datum is STPR70 voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van STPR70
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Polo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van STPR70 sinds 1998
Nieuw koste deze Polo € inclusief 2605 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 2605 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat STPR70 nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor STPR70
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Polo. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over ST-PR-70
Veel gestelde vragen over ST-PR-70
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Polo:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken STPR70 maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.