SG809K - Citroën C4 picasso uit 2018
Je bekijkt nu een Citroën C4 picasso met kenteken SG809K . Ook bekend wel bekend als SG-809-K. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C4 picasso deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 07-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën C4 picasso
2018
07-04-2027
€ 29930
MPV
Samenvatting
Deze Citroën C4 picasso personenauto met kenteken SG809K werd voor het eerst toegelaten op 28-03-2018 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1272 kg leeggewicht en een maximale massa van 2125 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Citroën C4 picasso wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 284 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | SG809K, SG-809-K |
| Merk | Citroën |
| Model | C4 picasso |
| Bouwjaar | 2018 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie SG809K
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën C4 picasso.
| Kilometerstand | 165489 km |
| Vraagprijs | € 9995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor SG-809-K
Van deze Citroën C4 picasso is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor SG809K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën C4 picasso. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens SG809K
Deze Citroën C4 picasso is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 130.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën C4 picasso een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1372 kg |
| Massa ledig | 1272 kg |
| Toegestaande max. massa | 2125 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 115 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van SG-809-K
De huidige eigenaar van SG809K heeft deze Citroën sinds 09-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De C4 picasso is voor het eerst op kenteken gezet op 28-03-2018 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 28-03-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is SG809K een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 09-04-2026 | Op deze datum is SG809K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-03-2018 | Op deze datum is SG809K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-03-2018 | Op deze datum is SG809K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van SG809K
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C4 picasso niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van SG809K sinds 2018
Nieuw koste deze C4 picasso € 29930 inclusief 4440 euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 29930 |
| Bruto BPM | € 4440 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat SG809K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor SG809K
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën C4 picasso. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over SG-809-K
Veel gestelde vragen over SG-809-K
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C4 picasso:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken SG809K maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een Franse autobouwer die in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk staat bekend om zijn innovatieve ontwerpen en technologieën, waarmee het de autowereld keer op keer heeft verrast. Citroën heeft een rijke geschiedenis en heeft verschillende iconische modellen voortgebracht, zoals de Citroën Traction Avant, die in de jaren 30 werd gelanceerd en baanbrekende technologieën introduceerde, zoals voorwielaandrijving en een volledig gesloten carrosserie.