SF832S - Peugeot 308 uit 2018
Je bekijkt nu een Peugeot 308 met kenteken SF832S . Ook bekend wel bekend als SF-832-S. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 308 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 25-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 308
2018
25-11-2026
€ 29680
MPV
Samenvatting
Deze Peugeot 308 personenauto met kenteken SF832S werd voor het eerst toegelaten op 24-03-2018 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1560 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1275 kg leeggewicht en een maximale massa van 1870 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 308 wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie SF832S
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 308.
| Kilometerstand | 114124 km |
| Vraagprijs | € 10900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor SF-832-S
Van deze Peugeot 308 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 19-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor SF832S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 308. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens SF832S
Deze Peugeot 308 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1560 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 119.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 308 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1375 kg |
| Massa ledig | 1275 kg |
| Toegestaande max. massa | 1870 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 88 kW / 120 pk |
| Cilinderinhoud | 1560 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 3,6 l/100km ( ±28 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,0 l/100km ( ±33 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±31 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2625 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 85 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van SF-832-S
De huidige eigenaar van SF832S heeft deze Peugeot sinds 21-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 308 is voor het eerst op kenteken gezet op 24-03-2018 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 24-03-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is SF832S een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 21-06-2025 | Op deze datum is SF832S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-03-2018 | Op deze datum is SF832S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-03-2018 | Op deze datum is SF832S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van SF832S
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 308 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van SF832S sinds 2018
Nieuw koste deze 308 € 29680 inclusief 3180 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 29680 |
| Bruto BPM | € 3180 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat SF832S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor SF832S
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 308. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over SF-832-S
Veel gestelde vragen over SF-832-S
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 308:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken SF832S maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.