S943VJ - Nissan Note uit 2014
Je bekijkt nu een Nissan Note met kenteken S943VJ . Ook bekend wel bekend als S-943-VJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Note deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 20-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Nissan Note
2014
20-09-2026
€ 22830
MPV
Samenvatting
Deze Nissan Note personenauto met kenteken S943VJ werd voor het eerst toegelaten op 16-05-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1045 kg leeggewicht en een maximale massa van 1590 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Nissan Note wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 260 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie S943VJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Nissan Note.
| Kilometerstand | 95649 km |
| Vraagprijs | € 11949 |
| Te koop sinds |
APK historie voor S-943-VJ
Van deze Nissan Note is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 11-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt Dimlicht onjuist afgesteld Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 20-09-2023 |
Vervangen onderdelen: Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan Stadslicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor S943VJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Nissan Note. Ben je van plan om deze Nissan te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens S943VJ
Deze Nissan Note is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 97.92 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Nissan Note een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1145 kg |
| Massa ledig | 1045 kg |
| Toegestaande max. massa | 1590 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 72 kW / 98 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van S-943-VJ
De huidige eigenaar van S943VJ heeft deze Nissan sinds 22-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Note is voor het eerst op kenteken gezet op 16-05-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Nissan sinds 21-09-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is S943VJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-08-2025 | Op deze datum is S943VJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 21-09-2023 | Op deze datum is S943VJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 16-05-2014 | Op deze datum is S943VJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Nissan fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van S943VJ
De huidige eigenaar van deze Nissan is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Note niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van S943VJ sinds 2014
Nieuw koste deze Note € 22830 inclusief 359 euro BPM. Gemiddeld verliest een Nissan zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 22830 |
| Bruto BPM | € 359 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat S943VJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Nissan voertuigen:
Reviews voor S943VJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Nissan Note. Heb jij ervaring met deze Nissan ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over S-943-VJ
Veel gestelde vragen over S-943-VJ
Deze Nissan is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Note:
Blader door alle tweedehands Nissan auto's
Ontdek andere Nissan voertuigen
Kenteken S943VJ maakt deel uit van de Nissan familie.
Nissan is een van de toonaangevende automerken ter wereld en heeft een sterke aanwezigheid in de auto-industrie sinds de oprichting in 1933. Het merk, dat zijn oorsprong vindt in Japan, heeft een rijke geschiedenis van innovatie en technologische vooruitgang. Nissan begon oorspronkelijk als een fabrikant van diverse voertuigen, maar heeft zich in de loop der jaren gepositioneerd als een pionier op het gebied van duurzame mobiliteit.