S041ZK - Toyota Yaris cross uit 2023
Je bekijkt nu een Toyota Yaris cross met kenteken S041ZK . Ook bekend wel bekend als S-041-ZK. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Yaris cross deze. Dit voertuig is gebouwd in 2023 en heeft een apk tot 05-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Yaris cross
2023
05-05-2027
€ 38822
hatchback
Samenvatting
Deze Toyota Yaris cross personenauto met kenteken S041ZK werd voor het eerst toegelaten op 05-05-2023 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1490 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in groen . Met een 1190 kg leeggewicht en een maximale massa van 1690 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Yaris cross wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 256 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | S041ZK, S-041-ZK |
| Merk | Toyota |
| Model | Yaris cross |
| Bouwjaar | 2023 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie S041ZK
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Yaris cross.
| Kilometerstand | 60248 km |
| Vraagprijs | € 27940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor S-041-ZK
Van deze Toyota Yaris cross is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor S041ZK
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Yaris cross. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens S041ZK
Deze Toyota Yaris cross is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1490 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Yaris cross een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1290 kg |
| Massa ledig | 1190 kg |
| Toegestaande max. massa | 1690 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1490 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van S-041-ZK
De huidige eigenaar van S041ZK heeft deze Toyota sinds 06-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Yaris cross is voor het eerst op kenteken gezet op 05-05-2023 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 05-05-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is S041ZK een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-09-2025 | Op deze datum is S041ZK voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 05-05-2023 | Op deze datum is S041ZK voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-05-2023 | Op deze datum is S041ZK voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van S041ZK
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Yaris cross niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van S041ZK sinds 2023
Nieuw koste deze Yaris cross € 38822 inclusief 3090 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 38822 |
| Bruto BPM | € 3090 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat S041ZK nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor S041ZK
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Yaris cross. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over S-041-ZK
Veel gestelde vragen over S-041-ZK
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Yaris cross:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken S041ZK maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn innovatieve benadering van voertuigproductie en technologie. Het merk heeft zijn hoofdkantoor in Toyota City, Japan, en heeft wereldwijd een sterke aanwezigheid met productie- en assemblagefabrieken.