RS718F - Honda Stream uit 2004
Je bekijkt nu een Honda Stream met kenteken RS718F . Ook bekend wel bekend als RS-718-F. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Stream deze. Dit voertuig is gebouwd in 2004 en heeft een apk tot 07-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Honda Stream
2004
07-11-2026
€ Onbekend
stationwagen
Samenvatting
Deze Honda Stream personenauto met kenteken RS718F werd voor het eerst toegelaten op 30-06-2004 en is momenteel 21 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 6 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1480 kg leeggewicht en een maximale massa van 2060 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Honda Stream wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie RS718F
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Honda Stream.
| Kilometerstand | 224000 km |
| Vraagprijs | € 3500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor RS-718-F
Van deze Honda Stream is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-10-2025 |
Vervangen onderdelen: Lichtbeeld dimlicht onjuist |
| 24-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Schijf-, trommelrem loopt niet vrij Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk Remlicht werkt niet (goed) |
| 18-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Accu ondeugdelijk bevestigd Achterlicht werkt niet (goed) Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk Remleiding door corrosie aangetast |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RS718F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Honda Stream. Ben je van plan om deze Honda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RS718F
Deze Honda Stream is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 156.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 6 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Honda Stream een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1580 kg |
| Massa ledig | 1480 kg |
| Toegestaande max. massa | 2060 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 208 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 3 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RS-718-F
De huidige eigenaar van RS718F heeft deze Honda sinds 11-01-2018 in bezit en heeft hem dus 8 jaar geleden gekocht. De Stream is voor het eerst op kenteken gezet op 30-06-2004 en is dus 21 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Honda sinds 11-01-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is RS718F een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-01-2018 | Op deze datum is RS718F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-01-2018 | Op deze datum is RS718F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-06-2004 | Op deze datum is RS718F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Honda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RS718F
De huidige eigenaar van deze Honda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Stream niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van RS718F sinds 2004
Nieuw koste deze Stream € inclusief 10890 euro BPM. Gemiddeld verliest een Honda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 10890 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat RS718F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Honda voertuigen:
Reviews voor RS718F
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Honda Stream. Heb jij ervaring met deze Honda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over RS-718-F
Veel gestelde vragen over RS-718-F
Deze Honda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Stream:
Blader door alle tweedehands Honda auto's
Ontdek andere Honda voertuigen
Kenteken RS718F maakt deel uit van de Honda familie.
Honda is een gerenommeerd Japanse autofabrikant die in 1948 werd opgericht. Oorspronkelijk begonnen als motorfabrikant, is Honda uitgegroeid tot een van de grootste automerken ter wereld. Het merk is vooral bekend om zijn innovatieve technologie, betrouwbaarheid en brandstofefficiëntie. Honda is niet alleen een pionier in de autowereld, maar heeft ook een sterkere focus op milieuverantwoorde prestaties dan veel andere fabrikanten.