RP949T - Porsche Macan uit 2018
Je bekijkt nu een Porsche Macan met kenteken RP949T . Ook bekend wel bekend als RP-949-T. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Macan deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 05-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Porsche Macan
2018
05-01-2027
€ 85260
stationwagen
Samenvatting
Deze Porsche Macan personenauto met kenteken RP949T werd voor het eerst toegelaten op 05-01-2018 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1984 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1745 kg leeggewicht en een maximale massa van 2445 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Porsche Macan wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 281 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie RP949T
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Porsche Macan.
| Kilometerstand | 109538 km |
| Vraagprijs | € 37949 |
| Te koop sinds |
APK historie voor RP-949-T
Van deze Porsche Macan is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 27-11-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RP949T
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Porsche Macan. Ben je van plan om deze Porsche te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RP949T
Deze Porsche Macan is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1984 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 251.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Porsche Macan een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1845 kg |
| Massa ledig | 1745 kg |
| Toegestaande max. massa | 2445 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 185 kW / 252 pk |
| Cilinderinhoud | 1984 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,4 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,4 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 167 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RP-949-T
De huidige eigenaar van RP949T heeft deze Porsche sinds 01-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Macan is voor het eerst op kenteken gezet op 05-01-2018 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Porsche sinds 05-01-2018 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is RP949T een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-08-2025 | Op deze datum is RP949T voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 05-01-2018 | Op deze datum is RP949T voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-01-2018 | Op deze datum is RP949T voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Porsche fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RP949T
De huidige eigenaar van deze Porsche is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Macan niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van RP949T sinds 2018
Nieuw koste deze Macan € 85260 inclusief 13227 euro BPM. Gemiddeld verliest een Porsche zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 85260 |
| Bruto BPM | € 13227 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat RP949T nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Porsche voertuigen:
Reviews voor RP949T
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Porsche Macan. Heb jij ervaring met deze Porsche ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over RP-949-T
Veel gestelde vragen over RP-949-T
Deze Porsche is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Macan:
Blader door alle tweedehands Porsche auto's
Ontdek andere Porsche voertuigen
Kenteken RP949T maakt deel uit van de Porsche familie.
Porsche is een iconisch Duits automerk dat in 1931 werd opgericht door Ferdinand Porsche. Het merk staat bekend om zijn sportwagens, die een perfecte combinatie van techniek, design en prestaties bieden. De eerste productieauto was de Porsche 356, geïntroduceerd in 1948. Dit model vestigde de basis voor de sportwagenfilosofie van Porsche: lichtgewicht constructie, sterke prestaties en een focus op rijplezier.