RK696R - Peugeot 508 uit 2017
Je bekijkt nu een Peugeot 508 met kenteken RK696R . Ook bekend wel bekend als RK-696-R. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 508 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 22-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 508
2017
22-07-2026
€ 36480
stationwagen
Samenvatting
Deze Peugeot 508 personenauto met kenteken RK696R werd voor het eerst toegelaten op 22-12-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1598 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1405 kg leeggewicht en een maximale massa van 2100 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 22-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 508 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 282 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie RK696R
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 508.
| Kilometerstand | 111420 km |
| Vraagprijs | € 12600 |
| Te koop sinds |
APK historie voor RK-696-R
Van deze Peugeot 508 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 22-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RK696R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 508. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RK696R
Deze Peugeot 508 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1598 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 165.10 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 508 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1505 kg |
| Massa ledig | 1405 kg |
| Toegestaande max. massa | 2100 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
| Cilinderinhoud | 1598 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,3 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,8 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3610 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 131 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RK-696-R
De huidige eigenaar van RK696R heeft deze Peugeot sinds 26-07-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De 508 is voor het eerst op kenteken gezet op 22-12-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 22-12-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is RK696R een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 26-07-2025 | Op deze datum is RK696R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-12-2017 | Op deze datum is RK696R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-12-2017 | Op deze datum is RK696R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RK696R
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 508 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van RK696R sinds 2017
Nieuw koste deze 508 € 36480 inclusief 6426 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 36480 |
| Bruto BPM | € 6426 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat RK696R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor RK696R
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 508. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over RK-696-R
Veel gestelde vragen over RK-696-R
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 508:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken RK696R maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.