RH169V - Fiat 500 uit 2011
Je bekijkt nu een Fiat 500 met kenteken RH169V . Ook bekend wel bekend als RH-169-V. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 500 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 26-05-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat 500
2011
26-05-2026
€ 16323
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken RH169V werd voor het eerst toegelaten op 06-04-2011 en is momenteel 15 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 880 kg leeggewicht en een maximale massa van 1320 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-05-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat 500 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 A emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 230 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie RH169V
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat 500.
APK historie voor RH-169-V
Van deze Fiat 500 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-05-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 24-05-2023 |
Vervangen onderdelen: Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RH169V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RH169V
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 69.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 980 kg |
| Massa ledig | 880 kg |
| Toegestaande max. massa | 1320 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,4 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008A |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RH-169-V
De huidige eigenaar van RH169V heeft deze Fiat sinds 15-10-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 06-04-2011 en is dus 15 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 24-11-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is RH169V een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-10-2025 | Op deze datum is RH169V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-11-2017 | Op deze datum is RH169V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 06-04-2011 | Op deze datum is RH169V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RH169V
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 500 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van RH169V sinds 2011
Nieuw koste deze 500 € 16323 inclusief 1579 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16323 |
| Bruto BPM | € 1579 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat RH169V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor RH169V
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat 500. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over RH-169-V
Veel gestelde vragen over RH-169-V
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken RH169V maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische autofabrikanten ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino", wat zich vertaalt naar "Italiaanse Automobiel Fabriek Turijn". Door de jaren heen heeft Fiat zich bewezen als een pionier in de auto-industrie, met een rijke geschiedenis van innovatie en design.