RF777P - Ford Fiesta uit 2017
Je bekijkt nu een Ford Fiesta met kenteken RF777P . Ook bekend wel bekend als RF-777-P. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Fiesta deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 01-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Fiesta
2017
01-08-2026
€ 17745
hatchback
Samenvatting
Deze Ford Fiesta personenauto met kenteken RF777P werd voor het eerst toegelaten op 08-11-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1084 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1035 kg leeggewicht en een maximale massa van 1645 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Fiesta wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 249 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie RF777P
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Fiesta.
| Kilometerstand | 85575 km |
| Vraagprijs | € 8295 |
| Te koop sinds |
APK historie voor RF-777-P
Van deze Ford Fiesta is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RF777P
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Fiesta. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RF777P
Deze Ford Fiesta is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1084 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 85.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Fiesta een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1135 kg |
| Massa ledig | 1035 kg |
| Toegestaande max. massa | 1645 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Cilinderinhoud | 1084 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,7 l/100km ( ±27 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 101 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RF-777-P
De huidige eigenaar van RF777P heeft deze Ford sinds 07-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Fiesta is voor het eerst op kenteken gezet op 08-11-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 08-11-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is RF777P een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-08-2025 | Op deze datum is RF777P voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 08-11-2017 | Op deze datum is RF777P voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 08-11-2017 | Op deze datum is RF777P voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RF777P
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Fiesta niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van RF777P sinds 2017
Nieuw koste deze Fiesta € 17745 inclusief 2155 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 17745 |
| Bruto BPM | € 2155 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat RF777P nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor RF777P
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Fiesta. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over RF-777-P
Veel gestelde vragen over RF-777-P
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Fiesta:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken RF777P maakt deel uit van de Ford familie.
Ford is een van de oudste en meest gerenommeerde automerken ter wereld, opgericht in 1903 door Henry Ford. Het Amerikaanse merk heeft een rijke geschiedenis die nauw verweven is met de ontwikkelingen in de auto-industrie. Ford is vooral bekend om zijn innovatieve benadering van autoproductie, waaronder de introductie van de lopende band, wat een revolutie teweegbracht in de manier waarop voertuigen werden vervaardigd. Dit leidde tot een grotere efficiëntie en een lagere prijs voor consumenten.