RD351K - Fiat Punto uit 2017
Je bekijkt nu een Fiat Punto met kenteken RD351K . Ook bekend wel bekend als RD-351-K. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Punto deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 05-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat Punto
2017
05-05-2027
€ 15795
MPV
Samenvatting
Deze Fiat Punto personenauto met kenteken RD351K werd voor het eerst toegelaten op 30-10-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 2-cilinder motor met een cilinderinhoud van 875 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1065 kg leeggewicht en een maximale massa van 1650 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat Punto wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 251 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie RD351K
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat Punto.
| Kilometerstand | 175000 km |
| Vraagprijs | € 4800 |
| Te koop sinds |
APK historie voor RD-351-K
Van deze Fiat Punto is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 15-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Veer gebroken of gescheurd |
| 08-03-2023 |
Vervangen onderdelen: Achterlicht werkt niet (goed) |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor RD351K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat Punto. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens RD351K
Deze Fiat Punto is uitgerust met een krachtige 2-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 875 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 99.96 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat Punto een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1165 kg |
| Massa ledig | 1065 kg |
| Toegestaande max. massa | 1650 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 100 pk |
| Cilinderinhoud | 875 liter |
| Aantal cilinders | 2 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,4 l/100km ( ±29 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±26 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 88 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van RD-351-K
De huidige eigenaar van RD351K heeft deze Fiat sinds 03-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Punto is voor het eerst op kenteken gezet op 30-10-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 30-10-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is RD351K een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 03-04-2026 | Op deze datum is RD351K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-10-2017 | Op deze datum is RD351K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-10-2017 | Op deze datum is RD351K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van RD351K
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Punto niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van RD351K sinds 2017
Nieuw koste deze Punto € 15795 inclusief 1297 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 15795 |
| Bruto BPM | € 1297 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat RD351K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor RD351K
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat Punto. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over RD-351-K
Veel gestelde vragen over RD-351-K
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Punto:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken RD351K maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische automerken ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino" en heeft door de jaren heen een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van de autotechnologie en -design. Het merk staat bekend om zijn innovatieve en compacte voertuigen, die vaak gericht zijn op stedelijke mobiliteit.