R899FL - Audi E-tron s uit 2022
Je bekijkt nu een Audi E-tron s met kenteken R899FL . Ook bekend wel bekend als R-899-FL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze E-tron s deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 12-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi E-tron s
2022
12-08-2026
€ 103603
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi E-tron s personenauto met kenteken R899FL werd voor het eerst toegelaten op 12-08-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 2630 kg leeggewicht en een maximale massa van 3280 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi E-tron s wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 293 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie R899FL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi E-tron s.
| Kilometerstand | 48798 km |
| Vraagprijs | € 62950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-899-FL
Van deze Audi E-tron s is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R899FL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi E-tron s. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R899FL
Deze Audi E-tron s is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi E-tron s een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2730 kg |
| Massa ledig | 2630 kg |
| Toegestaande max. massa | 3280 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-899-FL
De huidige eigenaar van R899FL heeft deze Audi sinds 11-04-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De E-tron s is voor het eerst op kenteken gezet op 12-08-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 12-08-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is R899FL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-04-2025 | Op deze datum is R899FL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-08-2022 | Op deze datum is R899FL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-08-2022 | Op deze datum is R899FL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R899FL
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de E-tron s niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van R899FL sinds 2022
Nieuw koste deze E-tron s € 103603 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 103603 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat R899FL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor R899FL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi E-tron s. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over R-899-FL
Veel gestelde vragen over R-899-FL
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de E-tron s:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken R899FL maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.