R705HH - Mazda Cx-60 uit 2022
Je bekijkt nu een Mazda Cx-60 met kenteken R705HH . Ook bekend wel bekend als R-705-HH. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cx-60 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 31-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mazda Cx-60
2022
31-08-2026
€ 63600
stationwagen
Samenvatting
Deze Mazda Cx-60 personenauto met kenteken R705HH werd voor het eerst toegelaten op 31-08-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2488 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1970 kg leeggewicht en een maximale massa van 2667 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 31-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mazda Cx-60 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 287 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie R705HH
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mazda Cx-60.
| Kilometerstand | 77669 km |
| Vraagprijs | € 39999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-705-HH
Van deze Mazda Cx-60 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 31-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R705HH
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mazda Cx-60. Ben je van plan om deze Mazda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R705HH
Deze Mazda Cx-60 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 2488 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mazda Cx-60 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2070 kg |
| Massa ledig | 1970 kg |
| Toegestaande max. massa | 2667 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 2488 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-705-HH
De huidige eigenaar van R705HH heeft deze Mazda sinds 29-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Cx-60 is voor het eerst op kenteken gezet op 31-08-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mazda sinds 31-08-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is R705HH een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 29-11-2025 | Op deze datum is R705HH voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-08-2022 | Op deze datum is R705HH voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-08-2022 | Op deze datum is R705HH voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mazda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R705HH
De huidige eigenaar van deze Mazda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cx-60 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van R705HH sinds 2022
Nieuw koste deze Cx-60 € 63600 inclusief 792 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mazda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 63600 |
| Bruto BPM | € 792 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat R705HH nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mazda voertuigen:
Reviews voor R705HH
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mazda Cx-60. Heb jij ervaring met deze Mazda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over R-705-HH
Veel gestelde vragen over R-705-HH
Deze Mazda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cx-60:
Blader door alle tweedehands Mazda auto's
Ontdek andere Mazda voertuigen
Kenteken R705HH maakt deel uit van de Mazda familie.
Mazda is een Japanse autobouwer die sinds de oprichting in 1920 een opvallende plaats in de autowereld heeft verworven. Het merk, dat oorspronkelijk begon als producent van koloniale producten zoals kurk en later overging naar de autoproductie, is tegenwoordig vooral bekend om zijn innovatieve technologieën en sportieve rijervaringen.