R552RT - Audi A1 sportback uit 2015
Je bekijkt nu een Audi A1 sportback met kenteken R552RT . Ook bekend wel bekend als R-552-RT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A1 sportback deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 19-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A1 sportback
2015
19-09-2026
€ 27767
hatchback
Samenvatting
Deze Audi A1 sportback personenauto met kenteken R552RT werd voor het eerst toegelaten op 30-10-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1035 kg leeggewicht en een maximale massa van 1580 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 19-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A1 sportback wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 247 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | R552RT, R-552-RT |
| Merk | Audi |
| Model | A1 sportback |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie R552RT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A1 sportback.
| Kilometerstand | 149839 km |
| Vraagprijs | € 11850 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-552-RT
Van deze Audi A1 sportback is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 19-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-01-2025 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Gordel beschadigd |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R552RT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A1 sportback. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R552RT
Deze Audi A1 sportback is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 95.20 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A1 sportback een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1135 kg |
| Massa ledig | 1035 kg |
| Toegestaande max. massa | 1580 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 70 kW / 95 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 98 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-552-RT
De huidige eigenaar van R552RT heeft deze Audi sinds 20-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De A1 sportback is voor het eerst op kenteken gezet op 30-10-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 03-12-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is R552RT een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-09-2025 | Op deze datum is R552RT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-12-2022 | Op deze datum is R552RT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-10-2015 | Op deze datum is R552RT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R552RT
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A1 sportback niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van R552RT sinds 2015
Nieuw koste deze A1 sportback € 27767 inclusief 306 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 27767 |
| Bruto BPM | € 306 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat R552RT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor R552RT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A1 sportback. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over R-552-RT
Veel gestelde vragen over R-552-RT
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A1 sportback:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken R552RT maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een toonaangevend Duits automerk dat bekend staat om zijn combinatie van innovatief design, geavanceerde technologie en hoge prestaties. Opgericht in 1909 door August Horch, heeft Audi zich door de jaren heen ontwikkeld tot een van de meest gerespecteerde automerken ter wereld. De naam Audi is afgeleid van het Latijnse woord voor 'horch', wat 'luister' betekent.