R248DX - BMW 225xe iperformance uit 2019
Je bekijkt nu een BMW 225xe iperformance met kenteken R248DX . Ook bekend wel bekend als R-248-DX. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 225xe iperformance deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 05-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW 225xe iperformance
2019
05-04-2027
€ 47109
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW 225xe iperformance personenauto met kenteken R248DX werd voor het eerst toegelaten op 16-01-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1499 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1635 kg leeggewicht en een maximale massa van 2180 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW 225xe iperformance wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 BG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 267 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | R248DX, R-248-DX |
| Merk | BMW |
| Model | 225xe iperformance |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie R248DX
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW 225xe iperformance.
| Kilometerstand | 123137 km |
| Vraagprijs | € 16895 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-248-DX
Van deze BMW 225xe iperformance is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R248DX
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW 225xe iperformance. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R248DX
Deze BMW 225xe iperformance is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1499 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 136.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW 225xe iperformance een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig | 1635 kg |
| Toegestaande max. massa | 2180 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Cilinderinhoud | 1499 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3300 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347BG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-248-DX
De huidige eigenaar van R248DX heeft deze BMW sinds 01-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De 225xe iperformance is voor het eerst op kenteken gezet op 16-01-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 05-04-2023 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is R248DX een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-08-2025 | Op deze datum is R248DX voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 05-04-2023 | Op deze datum is R248DX voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 16-01-2019 | Op deze datum is R248DX voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R248DX
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 225xe iperformance niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van R248DX sinds 2019
Nieuw koste deze 225xe iperformance € 47109 inclusief 935 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 47109 |
| Bruto BPM | € 935 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat R248DX nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor R248DX
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW 225xe iperformance. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over R-248-DX
Veel gestelde vragen over R-248-DX
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 225xe iperformance:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken R248DX maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, of Bayerische Motoren Werke, is een Duits automerk dat wereldwijd bekend staat om zijn hoogwaardige voertuigen die zowel prestatie als luxe combineren. Het bedrijf werd opgericht in 1916 en begon oorspronkelijk met het produceren van vliegtuigmotoren. Na de Eerste Wereldoorlog verschoof BMW zijn focus naar de productie van motorfietsen en later naar auto's.