R096ZG - Porsche Taycan uit 2022
Je bekijkt nu een Porsche Taycan met kenteken R096ZG . Ook bekend wel bekend als R-096-ZG. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Taycan deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 23-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Porsche Taycan
2022
23-12-2026
€ 123876
stationwagen
Samenvatting
Deze Porsche Taycan personenauto met kenteken R096ZG werd voor het eerst toegelaten op 23-12-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2135 kg leeggewicht en een maximale massa van 2770 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Porsche Taycan wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 290 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie R096ZG
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Porsche Taycan.
| Kilometerstand | 22656 km |
| Vraagprijs | € 77900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-096-ZG
Van deze Porsche Taycan is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R096ZG
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Porsche Taycan. Ben je van plan om deze Porsche te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R096ZG
Deze Porsche Taycan is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Porsche Taycan een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2235 kg |
| Massa ledig | 2135 kg |
| Toegestaande max. massa | 2770 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-096-ZG
De huidige eigenaar van R096ZG heeft deze Porsche sinds 20-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Taycan is voor het eerst op kenteken gezet op 23-12-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Porsche sinds 23-12-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is R096ZG een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-12-2025 | Op deze datum is R096ZG voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-12-2022 | Op deze datum is R096ZG voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-12-2022 | Op deze datum is R096ZG voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Porsche fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R096ZG
De huidige eigenaar van deze Porsche is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Taycan niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van R096ZG sinds 2022
Nieuw koste deze Taycan € 123876 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Porsche zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 123876 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat R096ZG nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Porsche voertuigen:
Reviews voor R096ZG
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Porsche Taycan. Heb jij ervaring met deze Porsche ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over R-096-ZG
Veel gestelde vragen over R-096-ZG
Deze Porsche is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Taycan:
Blader door alle tweedehands Porsche auto's
Ontdek andere Porsche voertuigen
Kenteken R096ZG maakt deel uit van de Porsche familie.
Porsche is een iconisch Duits automerk dat in 1931 werd opgericht door Ferdinand Porsche. Het merk staat bekend om zijn sportwagens, die een perfecte combinatie van techniek, design en prestaties bieden. De eerste productieauto was de Porsche 356, geïntroduceerd in 1948. Dit model vestigde de basis voor de sportwagenfilosofie van Porsche: lichtgewicht constructie, sterke prestaties en een focus op rijplezier.