R046ZS - Mg 4 electric uit 2022
Je bekijkt nu een Mg 4 electric met kenteken R046ZS . Ook bekend wel bekend als R-046-ZS. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 4 electric deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 23-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mg 4 electric
2022
23-12-2026
€ 35640
hatchback
Samenvatting
Deze Mg 4 electric personenauto met kenteken R046ZS werd voor het eerst toegelaten op 23-12-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in oranje . Met een 1660 kg leeggewicht en een maximale massa van 2133 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mg 4 electric wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 271 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | R046ZS, R-046-ZS |
| Merk | Mg |
| Model | 4 electric |
| Bouwjaar | 2022 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie R046ZS
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mg 4 electric.
| Kilometerstand | 40392 km |
| Vraagprijs | € 20495 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-046-ZS
Van deze Mg 4 electric is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R046ZS
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mg 4 electric. Ben je van plan om deze Mg te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R046ZS
Deze Mg 4 electric is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mg 4 electric een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1760 kg |
| Massa ledig | 1660 kg |
| Toegestaande max. massa | 2133 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-046-ZS
De huidige eigenaar van R046ZS heeft deze Mg sinds 26-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 4 electric is voor het eerst op kenteken gezet op 23-12-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mg sinds 23-12-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is R046ZS een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 26-07-2025 | Op deze datum is R046ZS voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-12-2022 | Op deze datum is R046ZS voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-12-2022 | Op deze datum is R046ZS voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mg fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R046ZS
De huidige eigenaar van deze Mg is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 4 electric niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van R046ZS sinds 2022
Nieuw koste deze 4 electric € 35640 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Mg zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 35640 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat R046ZS nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mg voertuigen:
Reviews voor R046ZS
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mg 4 electric. Heb jij ervaring met deze Mg ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over R-046-ZS
Veel gestelde vragen over R-046-ZS
Deze Mg is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 4 electric:
Blader door alle tweedehands Mg auto's
Ontdek andere Mg voertuigen
Kenteken R046ZS maakt deel uit van de Mg familie.