R031LG - Peugeot 208 uit 2022
Je bekijkt nu een Peugeot 208 met kenteken R031LG . Ook bekend wel bekend als R-031-LG. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 208 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 31-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 208
2022
31-10-2026
€ 28210
hatchback
Samenvatting
Deze Peugeot 208 personenauto met kenteken R031LG werd voor het eerst toegelaten op 31-10-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1065 kg leeggewicht en een maximale massa van 1625 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 31-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 208 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 254 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie R031LG
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 208.
| Kilometerstand | 2276 km |
| Vraagprijs | € 19900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor R-031-LG
Van deze Peugeot 208 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 31-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor R031LG
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 208. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens R031LG
Deze Peugeot 208 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 100.64 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 208 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1165 kg |
| Massa ledig | 1065 kg |
| Toegestaande max. massa | 1625 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van R-031-LG
De huidige eigenaar van R031LG heeft deze Peugeot sinds 18-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De 208 is voor het eerst op kenteken gezet op 31-10-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 31-10-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is R031LG een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-08-2025 | Op deze datum is R031LG voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-10-2022 | Op deze datum is R031LG voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-10-2022 | Op deze datum is R031LG voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van R031LG
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 208 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van R031LG sinds 2022
Nieuw koste deze 208 € 28210 inclusief 3654 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 28210 |
| Bruto BPM | € 3654 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat R031LG nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor R031LG
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 208. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over R-031-LG
Veel gestelde vragen over R-031-LG
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 208:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken R031LG maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.