PV356N - Opel Astra sports tourer uit 2017
Je bekijkt nu een Opel Astra sports tourer met kenteken PV356N . Ook bekend wel bekend als PV-356-N. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Astra sports tourer deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 29-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Astra sports tourer
2017
29-09-2026
€ 23839
stationwagen
Samenvatting
Deze Opel Astra sports tourer personenauto met kenteken PV356N werd voor het eerst toegelaten op 29-09-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1178 kg leeggewicht en een maximale massa van 1850 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Astra sports tourer wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 266 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | PV356N, PV-356-N |
| Merk | Opel |
| Model | Astra sports tourer |
| Bouwjaar | 2017 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie PV356N
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Astra sports tourer.
| Kilometerstand | 86278 km |
| Vraagprijs | € 10750 |
| Te koop sinds |
APK historie voor PV-356-N
Van deze Opel Astra sports tourer is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor PV356N
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Astra sports tourer. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens PV356N
Deze Opel Astra sports tourer is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 104.72 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Astra sports tourer een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1278 kg |
| Massa ledig | 1178 kg |
| Toegestaande max. massa | 1850 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,9 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±22 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 103 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van PV-356-N
De huidige eigenaar van PV356N heeft deze Opel sinds 14-01-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Astra sports tourer is voor het eerst op kenteken gezet op 29-09-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 29-09-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is PV356N een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 14-01-2026 | Op deze datum is PV356N voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-09-2017 | Op deze datum is PV356N voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-09-2017 | Op deze datum is PV356N voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van PV356N
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Astra sports tourer niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van PV356N sinds 2017
Nieuw koste deze Astra sports tourer € 23839 inclusief 2366 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 23839 |
| Bruto BPM | € 2366 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat PV356N nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor PV356N
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Astra sports tourer. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over PV-356-N
Veel gestelde vragen over PV-356-N
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Astra sports tourer:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken PV356N maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.