PN906F - Peugeot 108 uit 2017
Je bekijkt nu een Peugeot 108 met kenteken PN906F . Ook bekend wel bekend als PN-906-F. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 108 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 14-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 108
2017
14-12-2026
€ 12930
hatchback
Samenvatting
Deze Peugeot 108 personenauto met kenteken PN906F werd voor het eerst toegelaten op 31-07-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 830 kg leeggewicht en een maximale massa van 1240 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 14-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 108 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 234 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie PN906F
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 108.
| Kilometerstand | 48935 km |
| Vraagprijs | € 8250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor PN-906-F
Van deze Peugeot 108 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 14-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 06-12-2024 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor PN906F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 108. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens PN906F
Deze Peugeot 108 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 69.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 108 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 930 kg |
| Massa ledig | 830 kg |
| Toegestaande max. massa | 1240 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,4 l/100km ( ±29 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±26 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 88 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van PN-906-F
De huidige eigenaar van PN906F heeft deze Peugeot sinds 28-11-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De 108 is voor het eerst op kenteken gezet op 31-07-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 31-07-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is PN906F een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-11-2025 | Op deze datum is PN906F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-07-2017 | Op deze datum is PN906F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-07-2017 | Op deze datum is PN906F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van PN906F
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 108 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van PN906F sinds 2017
Nieuw koste deze 108 € 12930 inclusief 1297 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 12930 |
| Bruto BPM | € 1297 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat PN906F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor PN906F
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 108. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over PN-906-F
Veel gestelde vragen over PN-906-F
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 108:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken PN906F maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.