PN707H - Mazda Cx-5 uit 2017
Je bekijkt nu een Mazda Cx-5 met kenteken PN707H . Ook bekend wel bekend als PN-707-H. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cx-5 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 01-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mazda Cx-5
2017
01-05-2027
€ 34094
stationwagen
Samenvatting
Deze Mazda Cx-5 personenauto met kenteken PN707H werd voor het eerst toegelaten op 07-08-2017 en is momenteel 8 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1335 kg leeggewicht en een maximale massa van 2020 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 01-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mazda Cx-5 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie PN707H
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mazda Cx-5.
| Kilometerstand | 99786 km |
| Vraagprijs | € 20745 |
| Te koop sinds |
APK historie voor PN-707-H
Van deze Mazda Cx-5 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 01-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 13-04-2026 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor PN707H
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mazda Cx-5. Ben je van plan om deze Mazda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens PN707H
Deze Mazda Cx-5 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 164.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mazda Cx-5 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1435 kg |
| Massa ledig | 1335 kg |
| Toegestaande max. massa | 2020 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 121 kW / 165 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,9 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 78 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 66 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van PN-707-H
De huidige eigenaar van PN707H heeft deze Mazda sinds 08-05-2025 in bezit en heeft hem dus 11 maanden geleden gekocht. De Cx-5 is voor het eerst op kenteken gezet op 07-08-2017 en is dus 8 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mazda sinds 07-08-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is PN707H een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-05-2025 | Op deze datum is PN707H voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 07-08-2017 | Op deze datum is PN707H voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 07-08-2017 | Op deze datum is PN707H voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mazda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van PN707H
De huidige eigenaar van deze Mazda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cx-5 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van PN707H sinds 2017
Nieuw koste deze Cx-5 € 34094 inclusief 9036 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mazda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 34094 |
| Bruto BPM | € 9036 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat PN707H nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mazda voertuigen:
Reviews voor PN707H
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mazda Cx-5. Heb jij ervaring met deze Mazda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over PN-707-H
Veel gestelde vragen over PN-707-H
Deze Mazda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cx-5:
Blader door alle tweedehands Mazda auto's
Ontdek andere Mazda voertuigen
Kenteken PN707H maakt deel uit van de Mazda familie.
Mazda is een Japanse autofabrikant met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1920. Het bedrijf begon oorspronkelijk als een producent van houtproducten en schakelde later over op het maken van voertuigen. In 1931 introduceerde Mazda zijn eerste auto, de Mazda-Go, een driewielige vrachtwagen die al snel populair werd in Japan.