PL524V - Volkswagen Touareg uit 2015
Je bekijkt nu een Volkswagen Touareg met kenteken PL524V . Ook bekend wel bekend als PL-524-V. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Touareg deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 17-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Touareg
2015
17-07-2026
€ 110766
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Touareg personenauto met kenteken PL524V werd voor het eerst toegelaten op 01-06-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2967 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 2085 kg leeggewicht en een maximale massa van 2880 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 17-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Touareg wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 290 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | PL524V, PL-524-V |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touareg |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie PL524V
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Touareg.
| Kilometerstand | 261636 km |
| Vraagprijs | € 17900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor PL-524-V
Van deze Volkswagen Touareg is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 08-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor PL524V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Touareg. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens PL524V
Deze Volkswagen Touareg is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2967 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 262.48 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Touareg een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2185 kg |
| Massa ledig | 2085 kg |
| Toegestaande max. massa | 2880 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 193 kW / 262 pk |
| Cilinderinhoud | 2967 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 7,7 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 69 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 174 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van PL-524-V
De huidige eigenaar van PL524V heeft deze Volkswagen sinds 28-08-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Touareg is voor het eerst op kenteken gezet op 01-06-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 03-08-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is PL524V een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 28-08-2025 | Op deze datum is PL524V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-08-2017 | Op deze datum is PL524V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 01-06-2015 | Op deze datum is PL524V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van PL524V
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Touareg niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van PL524V sinds 2015
Nieuw koste deze Touareg € 110766 inclusief 15498 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 110766 |
| Bruto BPM | € 15498 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat PL524V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor PL524V
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Touareg. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over PL-524-V
Veel gestelde vragen over PL-524-V
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Touareg:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken PL524V maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.