PJ714H - Volvo V60 uit 2014
Je bekijkt nu een Volvo V60 met kenteken PJ714H . Ook bekend wel bekend als PJ-714-H. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze V60 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 24-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo V60
2014
24-10-2026
€ 61552
stationwagen
Samenvatting
Deze Volvo V60 personenauto met kenteken PJ714H werd voor het eerst toegelaten op 03-02-2014 en is momenteel 12 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1969 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1502 kg leeggewicht en een maximale massa van 2150 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 24-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo V60 wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 278 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie PJ714H
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo V60.
| Kilometerstand | 288000 km |
| Vraagprijs | € 7499 |
| Te koop sinds |
APK historie voor PJ-714-H
Van deze Volvo V60 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 24-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 17-10-2024 |
Vervangen onderdelen: Accu ondeugdelijk bevestigd |
| 24-10-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor PJ714H
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo V60. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens PJ714H
Deze Volvo V60 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1969 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 180.88 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo V60 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1602 kg |
| Massa ledig | 1502 kg |
| Toegestaande max. massa | 2150 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 133 kW / 181 pk |
| Cilinderinhoud | 1969 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,9 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 75 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3000 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 112 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van PJ-714-H
De huidige eigenaar van PJ714H heeft deze Volvo sinds 17-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De V60 is voor het eerst op kenteken gezet op 03-02-2014 en is dus 12 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 29-06-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is PJ714H een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-07-2025 | Op deze datum is PJ714H voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-06-2017 | Op deze datum is PJ714H voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-02-2014 | Op deze datum is PJ714H voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van PJ714H
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de V60 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van PJ714H sinds 2014
Nieuw koste deze V60 € 61552 inclusief 5898 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 61552 |
| Bruto BPM | € 5898 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat PJ714H nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor PJ714H
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo V60. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over PJ-714-H
Veel gestelde vragen over PJ-714-H
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de V60:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken PJ714H maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo, opgericht in 1927 in Göteborg, Zweden, is een merk dat synoniem staat voor veiligheid en Scandinavisch design. Het bedrijf begon als een producent van motorafdelingen voor auto's, maar evolueerde al snel tot een volwaardige autoproducent. Van de allereerste Volvo ÖV 4 tot de moderne SUV's en elektrische modellen van vandaag, heeft Volvo een rijke geschiedenis die gekenmerkt wordt door innovatie en kwaliteit.