PD873P - Opel Mokka x uit 2016
Je bekijkt nu een Opel Mokka x met kenteken PD873P . Ook bekend wel bekend als PD-873-P. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Mokka x deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 30-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Mokka x
2016
30-07-2026
€ 38015
MPV
Samenvatting
Deze Opel Mokka x personenauto met kenteken PD873P werd voor het eerst toegelaten op 24-11-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1364 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.5 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1309 kg leeggewicht en een maximale massa van 1843 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Mokka x wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 256 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie PD873P
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Mokka x.
| Kilometerstand | 144290 km |
| Vraagprijs | € 13999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor PD-873-P
Van deze Opel Mokka x is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 30-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af Band beschadigd |
| 08-10-2024 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor PD873P
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Mokka x. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens PD873P
Deze Opel Mokka x is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1364 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 140.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Mokka x een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1409 kg |
| Massa ledig | 1309 kg |
| Toegestaande max. massa | 1843 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Cilinderinhoud | 1364 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,4 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 149 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van PD-873-P
De huidige eigenaar van PD873P heeft deze Opel sinds 31-07-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Mokka x is voor het eerst op kenteken gezet op 24-11-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 13-06-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is PD873P een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-07-2025 | Op deze datum is PD873P voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 13-06-2017 | Op deze datum is PD873P voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-11-2016 | Op deze datum is PD873P voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van PD873P
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Mokka x niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van PD873P sinds 2016
Nieuw koste deze Mokka x € 38015 inclusief 5452 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 38015 |
| Bruto BPM | € 5452 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat PD873P nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor PD873P
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Mokka x. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over PD-873-P
Veel gestelde vragen over PD-873-P
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mokka x:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken PD873P maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.