P954SR - Hyundai Bayon uit 2022
Je bekijkt nu een Hyundai Bayon met kenteken P954SR . Ook bekend wel bekend als P-954-SR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Bayon deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 15-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Hyundai Bayon
2022
15-06-2026
€ 30202
stationwagen
Samenvatting
Deze Hyundai Bayon personenauto met kenteken P954SR werd voor het eerst toegelaten op 15-06-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1120 kg leeggewicht en een maximale massa van 1680 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 15-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Hyundai Bayon wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 258 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie P954SR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Hyundai Bayon.
| Kilometerstand | 14018 km |
| Vraagprijs | € 22850 |
| Te koop sinds |
APK historie voor P-954-SR
Van deze Hyundai Bayon is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 15-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor P954SR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Hyundai Bayon. Ben je van plan om deze Hyundai te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens P954SR
Deze Hyundai Bayon is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Hyundai Bayon een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1220 kg |
| Massa ledig | 1120 kg |
| Toegestaande max. massa | 1680 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van P-954-SR
De huidige eigenaar van P954SR heeft deze Hyundai sinds 08-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Bayon is voor het eerst op kenteken gezet op 15-06-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Hyundai sinds 15-06-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is P954SR een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-07-2025 | Op deze datum is P954SR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-06-2022 | Op deze datum is P954SR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-06-2022 | Op deze datum is P954SR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Hyundai fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van P954SR
De huidige eigenaar van deze Hyundai is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Bayon niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van P954SR sinds 2022
Nieuw koste deze Bayon € 30202 inclusief 3517 euro BPM. Gemiddeld verliest een Hyundai zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 30202 |
| Bruto BPM | € 3517 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat P954SR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Hyundai voertuigen:
Reviews voor P954SR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Hyundai Bayon. Heb jij ervaring met deze Hyundai ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over P-954-SR
Veel gestelde vragen over P-954-SR
Deze Hyundai is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Bayon:
Blader door alle tweedehands Hyundai auto's
Ontdek andere Hyundai voertuigen
Kenteken P954SR maakt deel uit van de Hyundai familie.
Hyundai is een Zuid-Koreaans automerk dat in 1967 werd opgericht. Het merk heeft zich in de loop der jaren gepositioneerd als een ster in de autowereld, bekend om zijn innovatieve benaderingen en focus op kwaliteit. Van de compacte stadsauto's tot ruime SUV's, Hyundai biedt een breed scala aan modellen die voldoen aan de uiteenlopende behoeften van autobezitters.