P742JL - Kia Ceed uit 2019
Je bekijkt nu een Kia Ceed met kenteken P742JL . Ook bekend wel bekend als P-742-JL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Ceed deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 11-06-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Kia Ceed
2019
11-06-2027
€ 41800
hatchback
Samenvatting
Deze Kia Ceed personenauto met kenteken P742JL werd voor het eerst toegelaten op 11-06-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1591 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1313 kg leeggewicht en een maximale massa van 1870 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 11-06-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Kia Ceed wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 265 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie P742JL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Kia Ceed.
| Kilometerstand | 24940 km |
| Vraagprijs | € 23850 |
| Te koop sinds |
APK historie voor P-742-JL
Van deze Kia Ceed is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor P742JL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Ceed. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens P742JL
Deze Kia Ceed is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1591 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 204.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Ceed een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1413 kg |
| Massa ledig | 1313 kg |
| Toegestaande max. massa | 1870 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Cilinderinhoud | 1591 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,7 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 89 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 142 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van P-742-JL
De huidige eigenaar van P742JL heeft deze Kia sinds 20-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Ceed is voor het eerst op kenteken gezet op 11-06-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 23-03-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is P742JL een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-08-2025 | Op deze datum is P742JL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-03-2022 | Op deze datum is P742JL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-06-2019 | Op deze datum is P742JL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van P742JL
De huidige eigenaar van deze Kia is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Ceed niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van P742JL sinds 2019
Nieuw koste deze Ceed € 41800 inclusief 3643 euro BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 41800 |
| Bruto BPM | € 3643 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat P742JL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Reviews voor P742JL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Kia Ceed. Heb jij ervaring met deze Kia ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over P-742-JL
Veel gestelde vragen over P-742-JL
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Ceed:
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken P742JL maakt deel uit van de Kia familie.
Kia is een Zuid-Koreaans automerk dat in 1944 werd opgericht en sindsdien een opmerkelijke transformatie heeft ondergaan. aanvankelijk begon Kia als een fabrikant van fietsen en motorfietsen, maar Breidde al snel uit naar het produceren van auto's. Het merk is nu een belangrijke speler op de wereldwijde automarkt, bekend om zijn innovatieve ontwerpen en betrouwbare voertuigen.