P586XB - Mercedes-Benz C 300 e uit 2022
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz C 300 e met kenteken P586XB . Ook bekend wel bekend als P-586-XB. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C 300 e deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 30-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz C 300 e
2022
30-06-2026
€ 66244
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz C 300 e personenauto met kenteken P586XB werd voor het eerst toegelaten op 30-06-2022 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2020 kg leeggewicht en een maximale massa van 2655 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz C 300 e wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 287 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | P586XB, P-586-XB |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C 300 e |
| Bouwjaar | 2022 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie P586XB
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz C 300 e.
| Kilometerstand | 22920 km |
| Vraagprijs | € 43699 |
| Te koop sinds |
APK historie voor P-586-XB
Van deze Mercedes-Benz C 300 e is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor P586XB
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz C 300 e. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens P586XB
Deze Mercedes-Benz C 300 e is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz C 300 e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2120 kg |
| Massa ledig | 2020 kg |
| Toegestaande max. massa | 2655 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1999 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van P-586-XB
De huidige eigenaar van P586XB heeft deze Mercedes-Benz sinds 06-12-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De C 300 e is voor het eerst op kenteken gezet op 30-06-2022 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 30-06-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is P586XB een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-12-2025 | Op deze datum is P586XB voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-06-2022 | Op deze datum is P586XB voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-06-2022 | Op deze datum is P586XB voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van P586XB
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C 300 e niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van P586XB sinds 2022
Nieuw koste deze C 300 e € 66244 inclusief 360 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 66244 |
| Bruto BPM | € 360 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat P586XB nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor P586XB
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz C 300 e. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over P-586-XB
Veel gestelde vragen over P-586-XB
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C 300 e:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken P586XB maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.