P474FB - Chevrolet Camaro uit 2016
Je bekijkt nu een Chevrolet Camaro met kenteken P474FB . Ook bekend wel bekend als P-474-FB. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Camaro deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 04-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Chevrolet Camaro
2016
04-12-2026
€ 88147
coupe
Samenvatting
Deze Chevrolet Camaro personenauto met kenteken P474FB werd voor het eerst toegelaten op 30-06-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 3600 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 10.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De coupe uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1515 kg leeggewicht en een maximale massa van 1896 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 04-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Chevrolet Camaro wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 281 cm wielbasis en een elegante coupe carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie P474FB
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Chevrolet Camaro.
| Kilometerstand | 65236 km |
| Vraagprijs | € 29900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor P-474-FB
Van deze Chevrolet Camaro is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 04-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 04-12-2025 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 21-01-2025 |
Vervangen onderdelen: Mistachterlicht werkt niet (goed) |
| 08-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor P474FB
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Chevrolet Camaro. Ben je van plan om deze Chevrolet te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens P474FB
Deze Chevrolet Camaro is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 3600 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 334.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Chevrolet Camaro een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1615 kg |
| Massa ledig | 1515 kg |
| Toegestaande max. massa | 1896 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 246 kW / 335 pk |
| Cilinderinhoud | 3600 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±9 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 86 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 77 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 255 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van P-474-FB
De huidige eigenaar van P474FB heeft deze Chevrolet sinds 17-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Camaro is voor het eerst op kenteken gezet op 30-06-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Chevrolet sinds 15-02-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is P474FB een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-12-2025 | Op deze datum is P474FB voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-02-2022 | Op deze datum is P474FB voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-06-2016 | Op deze datum is P474FB voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Chevrolet fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van P474FB
De huidige eigenaar van deze Chevrolet is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Camaro niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van P474FB sinds 2016
Nieuw koste deze Camaro € 88147 inclusief 51844 euro BPM. Gemiddeld verliest een Chevrolet zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 88147 |
| Bruto BPM | € 51844 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat P474FB nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Chevrolet voertuigen:
Reviews voor P474FB
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Chevrolet Camaro. Heb jij ervaring met deze Chevrolet ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over P-474-FB
Veel gestelde vragen over P-474-FB
Deze Chevrolet is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Camaro:
Blader door alle tweedehands Chevrolet auto's
Ontdek andere Chevrolet voertuigen
Kenteken P474FB maakt deel uit van de Chevrolet familie.
Chevrolet, opgericht in 1911 door de Zwitserse autofabrikant Louis Chevrolet en zakenman William C. Durant, heeft zich ontwikkeld tot een van de bekendste automerken ter wereld. Het merk maakt deel uit van General Motors en is vooral populair in de Verenigde Staten, maar heeft ook een sterke aanwezigheid in andere landen. Chevrolet staat bekend om zijn diverse aanbod van voertuigen, variërend van compacte stadsauto's tot robuuste SUV’s en krachtige pick-ups.