P356GJ - Audi Sq5 uit 2018
Je bekijkt nu een Audi Sq5 met kenteken P356GJ . Ook bekend wel bekend als P-356-GJ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Sq5 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2018 en heeft een apk tot 17-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Sq5
2018
17-04-2027
€ 100124
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi Sq5 personenauto met kenteken P356GJ werd voor het eerst toegelaten op 06-12-2018 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2995 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.5 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1845 kg leeggewicht en een maximale massa van 2500 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 17-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Sq5 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 282 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie P356GJ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Sq5.
| Kilometerstand | 147176 km |
| Vraagprijs | € 42944 |
| Te koop sinds |
APK historie voor P-356-GJ
Van deze Audi Sq5 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-02-2024 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor P356GJ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Sq5. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens P356GJ
Deze Audi Sq5 is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2995 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 353.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Sq5 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1945 kg |
| Massa ledig | 1845 kg |
| Toegestaande max. massa | 2500 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 260 kW / 354 pk |
| Cilinderinhoud | 2995 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,0 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 7,1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±12 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 84 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 195 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van P-356-GJ
De huidige eigenaar van P356GJ heeft deze Audi sinds 16-04-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Sq5 is voor het eerst op kenteken gezet op 06-12-2018 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 28-02-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is P356GJ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-04-2025 | Op deze datum is P356GJ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-02-2022 | Op deze datum is P356GJ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 06-12-2018 | Op deze datum is P356GJ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van P356GJ
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Sq5 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van P356GJ sinds 2018
Nieuw koste deze Sq5 € 100124 inclusief 27707 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 100124 |
| Bruto BPM | € 27707 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat P356GJ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor P356GJ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Sq5. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over P-356-GJ
Veel gestelde vragen over P-356-GJ
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Sq5:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken P356GJ maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.