P227GZ - Mercedes-Benz A 250 e uit 2020
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz A 250 e met kenteken P227GZ . Ook bekend wel bekend als P-227-GZ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A 250 e deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 20-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz A 250 e
2020
20-12-2026
€ 41995
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz A 250 e personenauto met kenteken P227GZ werd voor het eerst toegelaten op 27-11-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1332 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1580 kg leeggewicht en een maximale massa van 2155 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz A 250 e wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | P227GZ, P-227-GZ |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A 250 e |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie P227GZ
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz A 250 e.
| Kilometerstand | 79293 km |
| Vraagprijs | € 30945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor P-227-GZ
Van deze Mercedes-Benz A 250 e is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor P227GZ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz A 250 e. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens P227GZ
Deze Mercedes-Benz A 250 e is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1332 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 160.48 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz A 250 e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1680 kg |
| Massa ledig | 1580 kg |
| Toegestaande max. massa | 2155 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Cilinderinhoud | 1332 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van P-227-GZ
De huidige eigenaar van P227GZ heeft deze Mercedes-Benz sinds 20-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De A 250 e is voor het eerst op kenteken gezet op 27-11-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 09-03-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is P227GZ een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-06-2025 | Op deze datum is P227GZ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 09-03-2022 | Op deze datum is P227GZ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-11-2020 | Op deze datum is P227GZ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van P227GZ
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A 250 e niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van P227GZ sinds 2020
Nieuw koste deze A 250 e € 41995 inclusief 576 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 41995 |
| Bruto BPM | € 576 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat P227GZ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor P227GZ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz A 250 e. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over P-227-GZ
Veel gestelde vragen over P-227-GZ
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A 250 e:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken P227GZ maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz is een van de meeste iconische merken in de autowereld, bekend om zijn luxe voertuigen, innovatieve technologieën en robuuste prestaties. Het merk heeft zijn oorsprong in het Duitse Stuttgart, waar in 1886 de eerste auto door Karl Benz werd gepresenteerd. Sindsdien heeft Mercedes-Benz zich ontwikkeld tot synoniem voor kwaliteit en luxe in de autobezitervaring.