P109VS - Renault Zoe uit 2020
Je bekijkt nu een Renault Zoe met kenteken P109VS . Ook bekend wel bekend als P-109-VS. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Zoe deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 23-03-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Renault Zoe
2020
23-03-2028
€ 34400
hatchback
Samenvatting
Deze Renault Zoe personenauto met kenteken P109VS werd voor het eerst toegelaten op 23-03-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1477 kg leeggewicht en een maximale massa van 1988 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-03-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Renault Zoe wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 259 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie P109VS
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Renault Zoe.
| Kilometerstand | 134560 km |
| Vraagprijs | € 11945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor P-109-VS
Van deze Renault Zoe is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-03-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor P109VS
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Renault Zoe. Ben je van plan om deze Renault te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens P109VS
Deze Renault Zoe is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Renault Zoe een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1577 kg |
| Massa ledig | 1477 kg |
| Toegestaande max. massa | 1988 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van P-109-VS
De huidige eigenaar van P109VS heeft deze Renault sinds 27-03-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Zoe is voor het eerst op kenteken gezet op 23-03-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Renault sinds 13-08-2022 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is P109VS een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-03-2026 | Op deze datum is P109VS voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 13-08-2022 | Op deze datum is P109VS voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-03-2020 | Op deze datum is P109VS voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Renault fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van P109VS
De huidige eigenaar van deze Renault is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Zoe niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van P109VS sinds 2020
Nieuw koste deze Zoe € 34400 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Renault zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 34400 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat P109VS nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Renault voertuigen:
Reviews voor P109VS
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Renault Zoe. Heb jij ervaring met deze Renault ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over P-109-VS
Veel gestelde vragen over P-109-VS
Deze Renault is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Zoe:
Blader door alle tweedehands Renault auto's
Ontdek andere Renault voertuigen
Kenteken P109VS maakt deel uit van de Renault familie.
Renault is een Frans automerk dat sinds zijn oprichting in 1899 een belangrijke speler is in de autowereld. Het merk is opgericht door de gebroeders Renault en heeft sindsdien verschillende auto’s geproduceerd, variërend van compacte stadsauto's tot robuuste SUV's en elektrische voertuigen. Met een focus op innovatie en duurzaamheid heeft Renault zichzelf gepositioneerd als een pionier in de mobiliteitssector.