NZ815S - Fiat 500 uit 2011
Je bekijkt nu een Fiat 500 met kenteken NZ815S . Ook bekend wel bekend als NZ-815-S. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 500 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2011 en heeft een apk tot 05-04-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat 500
2011
05-04-2027
€ 15520
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken NZ815S werd voor het eerst toegelaten op 18-07-2011 en is momenteel 14 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 840 kg leeggewicht en een maximale massa van 1305 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-04-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat 500 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 F emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 230 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie NZ815S
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat 500.
| Kilometerstand | 174832 km |
| Vraagprijs | € 2999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor NZ-815-S
Van deze Fiat 500 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-04-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 04-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse Band beschadigd Band onvoldoende profiel Bandenspanning op 1 as niet gelijk Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Dimlicht onjuist afgesteld Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
| 05-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem ondeugdelijk bevestigd Bandenspanning niet op juiste waarde Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 04-04-2023 |
Vervangen onderdelen: Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse As of wielgeleidingselement ondeugdelijk bevestigd Schokdemper ondeugdelijk bevestigd Dim-, grootlicht ondeugdelijk bevestigd Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor NZ815S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens NZ815S
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 69.36 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 940 kg |
| Massa ledig | 840 kg |
| Toegestaande max. massa | 1305 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 51 kW / 69 pk |
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,2 l/100km ( ±24 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±21 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 82 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 110 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*692/2008F |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van NZ-815-S
De huidige eigenaar van NZ815S heeft deze Fiat sinds 21-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 18-07-2011 en is dus 14 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 23-05-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is NZ815S een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 21-08-2025 | Op deze datum is NZ815S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-05-2017 | Op deze datum is NZ815S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 18-07-2011 | Op deze datum is NZ815S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van NZ815S
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 500 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van NZ815S sinds 2011
Nieuw koste deze 500 € 15520 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 15520 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat NZ815S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor NZ815S
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat 500. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over NZ-815-S
Veel gestelde vragen over NZ-815-S
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken NZ815S maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische autofabrikanten ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino", wat zich vertaalt naar "Italiaanse Automobiel Fabriek Turijn". Door de jaren heen heeft Fiat zich bewezen als een pionier in de auto-industrie, met een rijke geschiedenis van innovatie en design.