NS926Z - Suzuki Sx4 uit 2017
Je bekijkt de gegevens van kenteken NS926Z, ook geschreven als NS-926-Z. Deze Suzuki Sx4 is gebouwd in 2017 en heeft een APK tot 15-07-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Suzuki Sx4
2017
15-07-2027
€ 24.558
hatchback
Samenvatting
Deze Suzuki Sx4 personenauto met kenteken NS926Z werd voor het eerst toegelaten op 12-04-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1065 kg leeggewicht en een maximale massa van 1730 kg. De APK van deze auto is geldig tot 15-07-2027. Deze Suzuki Sx4 rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van NS-926-Z
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
Dit voertuig staat niet als WAM-verzekerd geregistreerd.
NS-926-Z vergeleken met andere Suzuki Sx4 uit 2017
Met 90.972 km op de teller zit dit voertuig 7.964 km onder de mediaan voor een Suzuki Sx4 uit 2017 van 98.936 km (49 advertenties).
De vraagprijs van € 13.950 zit dit voertuig € 1.549 onder de mediane vraagprijs van € 15.499 (49 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 10.993 km per jaar.
Wij hebben 185 exemplaren van de Suzuki Sx4 uit 2017 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 45% van de Suzuki Sx4 uit 2017 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie NS926Z
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Suzuki Sx4 hebben gevonden, geplaatst op 25-07-2026.
| Kilometerstand | 90972 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 13950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor NS-926-Z
Bij deze Suzuki Sx4 zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 15-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-04-2026 |
Vervangen onderdelen: Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor NS926Z
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Suzuki Sx4. Ben je van plan om deze Suzuki te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens NS926Z
Deze Suzuki Sx4 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 112 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Suzuki Sx4 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1165 kg |
| Massa ledig | 1065 kg |
| Toegestaande max. massa | 1730 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 82 kW / 112 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 5,0 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 113 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van NS-926-Z
De huidige eigenaar van NS926Z heeft deze Suzuki sinds 06-06-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Sx4 is voor het eerst op kenteken gezet op 12-04-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Suzuki sinds 12-04-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is NS926Z een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-06-2026 | Op deze datum is NS926Z voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-04-2017 | Op deze datum is NS926Z voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-04-2017 | Op deze datum is NS926Z voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Suzuki fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van NS926Z
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Suzuki niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van NS926Z sinds 2017
Nieuw kostte deze Sx4 € 24.558 inclusief € 3.816 BPM. Gemiddeld verliest een Suzuki zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 24.558 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 3.816 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 11.400
–
€ 17.950
op basis van 49 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat NS926Z nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Suzuki voertuigen:
Veel gestelde vragen over NS-926-Z
Deze Suzuki is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Sx4:
Bekijk ook deze Sx4 autos en soortgelijke Suzuki modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Suzuki auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Sx4 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
10SZX1
Suzuki SX41.6 Limited AIRCO|KEYLESS|95.000 KM|ORIGINEEL NL
95186 km - € 6999
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
L735LH
Suzuki SX4 1.4 Boosterjet 129PK Smart Hybrid Style
43270 km - € 21450
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
H781ZL
Suzuki 1.4 BoosterJet Style SH | Adapt. Cruise | Stoelverw. | Trekhaak
129387 km - € 15950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
G072PV
Suzuki 1.4 B.jet Stijl Automaat/ Panorama dak/ Trekhaak
30929 km - € 19950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
K936VD
Suzuki 1.4 Boosterjet AllGrip Stijl Automaat 4x4
92710 km - € 17950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
S123LH
Suzuki 1.0 Boosterjet Exclusive | Navi | Camera | Trekhaak |
96762 km - € 12950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
P411SL
Suzuki 1.4 Boosterjet Select Smart Hybrid | Adaptive Cruise Control | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Stoelverwarming |
72184 km - € 19950
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Suzuki auto's
Ontdek andere Suzuki voertuigen
Kenteken NS926Z maakt deel uit van de Suzuki familie.
Bij een tweedehands Suzuki is het verstandig om te letten op het onderhoudsboekje, vooral bij oudere modellen met een kleine motor die intensief gebruikt kunnen zijn. Roestvorming aan onderstel en portierbodems komt bij oudere generaties voor en verdient extra aandacht bij een inspectie. Bij modellen met vierwielaandrijving, zoals de Jimny of Vitara, is het raadzaam te controleren of het systeem goed functioneert en of er sporen zijn van intensief terreingebruik. Een proefrit en een blik onder de auto geven vaak al veel duidelijkheid over de algemene staat.
Meer over de Suzuki Sx4
Alle Suzuki Sx4 kentekens Suzuki Sx4 uit 2017 Suzuki Sx4 modelinformatie