NS064D - Opel Mokka x uit 2017
Je bekijkt nu een Opel Mokka x met kenteken NS064D . Ook bekend wel bekend als NS-064-D. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Mokka x deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 23-06-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Mokka x
2017
23-06-2026
€ 30987
MPV
Samenvatting
Deze Opel Mokka x personenauto met kenteken NS064D werd voor het eerst toegelaten op 05-04-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1364 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1294 kg leeggewicht en een maximale massa van 1828 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-06-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Mokka x wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 256 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie NS064D
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Mokka x.
| Kilometerstand | 86515 km |
| Vraagprijs | € 13890 |
| Te koop sinds |
APK historie voor NS-064-D
Van deze Opel Mokka x is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-06-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor NS064D
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Mokka x. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens NS064D
Deze Opel Mokka x is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1364 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 140.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Mokka x een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1394 kg |
| Massa ledig | 1294 kg |
| Toegestaande max. massa | 1828 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Cilinderinhoud | 1364 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,5 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,0 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±17 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 72 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 138 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van NS-064-D
De huidige eigenaar van NS064D heeft deze Opel sinds 12-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Mokka x is voor het eerst op kenteken gezet op 05-04-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 05-04-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is NS064D een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 12-09-2025 | Op deze datum is NS064D voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 05-04-2017 | Op deze datum is NS064D voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 05-04-2017 | Op deze datum is NS064D voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van NS064D
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Mokka x niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van NS064D sinds 2017
Nieuw koste deze Mokka x € 30987 inclusief 7441 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 30987 |
| Bruto BPM | € 7441 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat NS064D nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor NS064D
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Mokka x. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over NS-064-D
Veel gestelde vragen over NS-064-D
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Mokka x:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken NS064D maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.