NR348V - Volkswagen Up! uit 2016
Je bekijkt nu een Volkswagen Up! met kenteken NR348V . Ook bekend wel bekend als NR-348-V. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Up! deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 04-11-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Up!
2016
04-11-2026
€ 14440
hatchback
Samenvatting
Deze Volkswagen Up! personenauto met kenteken NR348V werd voor het eerst toegelaten op 25-10-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 899 kg leeggewicht en een maximale massa van 1330 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 04-11-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Up! wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 241 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | NR348V, NR-348-V |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Up! |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie NR348V
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Up!.
| Kilometerstand | 94428 km |
| Vraagprijs | € 9450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor NR-348-V
Van deze Volkswagen Up! is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 04-11-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 04-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor NR348V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Up!. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens NR348V
Deze Volkswagen Up! is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 59.84 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Up! een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 999 kg |
| Massa ledig | 899 kg |
| Toegestaande max. massa | 1330 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 44 kW / 60 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 96 g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van NR-348-V
De huidige eigenaar van NR348V heeft deze Volkswagen sinds 06-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Up! is voor het eerst op kenteken gezet op 25-10-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 29-03-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is NR348V een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-10-2025 | Op deze datum is NR348V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-03-2017 | Op deze datum is NR348V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-10-2016 | Op deze datum is NR348V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van NR348V
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Up! niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van NR348V sinds 2016
Nieuw koste deze Up! € 14440 inclusief 80 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 14440 |
| Bruto BPM | € 80 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat NR348V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor NR348V
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Up!. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over NR-348-V
Veel gestelde vragen over NR-348-V
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Up!:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken NR348V maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk begon met het iconische model "Volkswagen Beetle", dat oorspronkelijk is ontworpen als een betaalbare auto voor de massa. Deze eenvoudige maar onverwoestbare auto heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van de autobezit en symboliseert de opkomst van de moderne auto-industrie.