NK632G - Volvo Xc60 uit 2014
Je bekijkt nu een Volvo Xc60 met kenteken NK632G . Ook bekend wel bekend als NK-632-G. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Xc60 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 09-01-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo Xc60
2014
09-01-2027
€ 52190
stationwagen
Samenvatting
Deze Volvo Xc60 personenauto met kenteken NK632G werd voor het eerst toegelaten op 04-07-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1969 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1622 kg leeggewicht en een maximale massa van 2330 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 09-01-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo Xc60 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 277 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie NK632G
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo Xc60.
| Kilometerstand | 86441 km |
| Vraagprijs | € 16950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor NK-632-G
Van deze Volvo Xc60 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 09-01-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 11-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor NK632G
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo Xc60. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens NK632G
Deze Volvo Xc60 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1969 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 244.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo Xc60 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1722 kg |
| Massa ledig | 1622 kg |
| Toegestaande max. massa | 2330 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 180 kW / 245 pk |
| Cilinderinhoud | 1969 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,9 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,5 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 157 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van NK-632-G
De huidige eigenaar van NK632G heeft deze Volvo sinds 10-01-2026 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Xc60 is voor het eerst op kenteken gezet op 04-07-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 17-02-2017 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is NK632G een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 10-01-2026 | Op deze datum is NK632G voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 17-02-2017 | Op deze datum is NK632G voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-07-2014 | Op deze datum is NK632G voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van NK632G
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Xc60 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van NK632G sinds 2014
Nieuw koste deze Xc60 € 52190 inclusief 7863 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 52190 |
| Bruto BPM | € 7863 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat NK632G nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor NK632G
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo Xc60. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over NK-632-G
Veel gestelde vragen over NK-632-G
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Xc60:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken NK632G maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo is een Zweeds automerk dat bekend staat om zijn focus op veiligheid, kwaliteit en duurzaamheid. Opgericht in 1927 in Göteborg, heeft Volvo een lange geschiedenis in de autobezit, waarbij het merk zich vanaf het begin richtte op het creëren van veilige voertuigen. Dit heeft geleid tot verschillende baanbrekende innovaties, waaronder de introductie van de driepuntsgordel in 1959, die niet alleen de veiligheid van Volvo-rijders verbeterde, maar uiteindelijk ook door andere fabrikanten werd overgenomen.