N805FP - Mercedes-Benz Cls 350 uit 2006
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz Cls 350 met kenteken N805FP . Ook bekend wel bekend als N-805-FP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cls 350 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2006 en heeft een apk tot 19-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz Cls 350
2006
19-10-2026
€ Onbekend
coupe
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz Cls 350 personenauto met kenteken N805FP werd voor het eerst toegelaten op 18-06-2006 en is momenteel 19 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 3498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De coupe uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1555 kg leeggewicht en een maximale massa van 2195 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 19-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz Cls 350 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 4 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 280 cm wielbasis en een elegante coupe carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | N805FP, N-805-FP |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Cls 350 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Vorm | Coupe |
Verkoophistorie N805FP
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz Cls 350.
| Kilometerstand | 95556 km |
| Vraagprijs | € 12995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor N-805-FP
Van deze Mercedes-Benz Cls 350 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 19-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor N805FP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz Cls 350. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens N805FP
Deze Mercedes-Benz Cls 350 is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 3498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 272.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz Cls 350 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1655 kg |
| Massa ledig | 1555 kg |
| Toegestaande max. massa | 2195 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 200 kW / 272 pk |
| Cilinderinhoud | 3498 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4500 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 253 g/km |
| Milieu klasse | 70/220*2003/76B |
| Emissiecode | 4 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van N-805-FP
De huidige eigenaar van N805FP heeft deze Mercedes-Benz sinds 17-06-2025 in bezit en heeft hem dus 11 maanden geleden gekocht. De Cls 350 is voor het eerst op kenteken gezet op 18-06-2006 en is dus 19 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 27-09-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is N805FP een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-06-2025 | Op deze datum is N805FP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-09-2021 | Op deze datum is N805FP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 18-06-2006 | Op deze datum is N805FP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van N805FP
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cls 350 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van N805FP sinds 2006
Nieuw koste deze Cls 350 € inclusief 21690 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € |
| Bruto BPM | € 21690 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat N805FP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor N805FP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz Cls 350. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over N-805-FP
Veel gestelde vragen over N-805-FP
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cls 350:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken N805FP maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.