N746NG - Audi Q4 50 e-tron uit 2021
Je bekijkt nu een Audi Q4 50 e-tron met kenteken N746NG . Ook bekend wel bekend als N-746-NG. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Q4 50 e-tron deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 20-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi Q4 50 e-tron
2021
20-02-2027
€ 70846
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi Q4 50 e-tron personenauto met kenteken N746NG werd voor het eerst toegelaten op 24-11-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 2110 kg leeggewicht en een maximale massa van 2720 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 20-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi Q4 50 e-tron wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 277 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | N746NG, N-746-NG |
| Merk | Audi |
| Model | Q4 50 e-tron |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie N746NG
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi Q4 50 e-tron.
| Kilometerstand | 139362 km |
| Vraagprijs | € 34945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor N-746-NG
Van deze Audi Q4 50 e-tron is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 20-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor N746NG
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi Q4 50 e-tron. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens N746NG
Deze Audi Q4 50 e-tron is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi Q4 50 e-tron een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2210 kg |
| Massa ledig | 2110 kg |
| Toegestaande max. massa | 2720 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van N-746-NG
De huidige eigenaar van N746NG heeft deze Audi sinds 15-05-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Q4 50 e-tron is voor het eerst op kenteken gezet op 24-11-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 24-11-2021 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is N746NG een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-05-2025 | Op deze datum is N746NG voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-11-2021 | Op deze datum is N746NG voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-11-2021 | Op deze datum is N746NG voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van N746NG
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Q4 50 e-tron niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van N746NG sinds 2021
Nieuw koste deze Q4 50 e-tron € 70846 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 70846 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat N746NG nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor N746NG
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi Q4 50 e-tron. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over N-746-NG
Veel gestelde vragen over N-746-NG
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Q4 50 e-tron:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken N746NG maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.